Nemačka sigurna protiv Danske

Izvor: RTS, 17.Jun.2019, 23:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mlada selekcija Nemačke savladala je vršnjake iz Danske rezultatom 3:1 u drugom meču prvog kola grupe B Evropskog prvenstva.
Marko Rihter, fudbaler Augzburga, postigao je lep pogodka u 28. minutu.

Sedam minuta se igralo u drugom poluvremenu kada je isti fudbaler pogodio još jednom mrežu Danaca. U 65. minutu Valdšmit je postigao i treći gol za Nemce.
Do kraja susreta Danci su uspeli >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << da postignu pogodak, a strelac iz jedanaesterca bio je Robert Skov.
Nemačka je vodeća u grupi B sa tri boda, koliko ima i Austrija, dok su Srbija i Danska bez bodova. U drugom kolu čekaju nas dueli Nemačka – Srbija, odnosno Austrija – Danska.
Pogledaj vesti o: Evropsko prvenstvo