Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 28.Nov.2014, 10:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Male balerine briljirale
Mlade balerine novobečejskog plesnog studija "Step up" nakon osvojenih prvih mesta na ovogodišnjem Nacionalnom prvenstvu u plesu i dve zlatne medalje kojima su se okitile na Evropskom prvenstvu, osvojile su i prvo mesto na međunarodnom Dens festu u Novom Sadu.
Najmlađe balerine, uzrasta od 5-9 godina, su u kategoriji klasičnog baleta briljirale odigravši "Labudovo jezero". U kategoriji savremenog baleta, duo - Janja Jovčić i Milena Korovljev zauzeo je drugo mesto, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << ponosna je trener i koreograf ove plesne škole Jelena Sabljić.
Lep je osećaj, ali uvek mislim da može bolje, rekla je Sabljić.
Starije balerine su se takmičile u jakoj konkurenciji juniora od 11-15 godina, i mada nisu osvojile neko od odličja, ovo im je bio odličan podstrek za dalje, završava Sabljić i najavljuje prava iznenađenja koja pripremaju za novogodišnji koncert, koji škola, sada već tradicionalno, organizuje krajem godine u Domu kulture, saopštila služba Odnose s javnošću Opštine Novi Bečej.
Pogledaj vesti o: Evropsko prvenstvo
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...








