Lacio ne pušta Sergeja na EP!?

Izvor: Mondo, 24.Maj.2017, 19:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lacio ne pušta Sergeja na EP!?

Rimski klub je stavio "veto" na odluku Nenada Lalatovića da Sergeja Milinković-Savića povede na Evropsko prvenstvo u Poljsku.

Foto: MN Pres

Šokantne vesti za "orliće" i Nenada Lalatovića!

Prema saznanjima kolumniste MONDA Nebojše Petrovića rimski Lacio neće pustiti Sergeja Milinković-Savića na Evropsko prvenstvo u Poljskoj pošto su iskoristili okolnost da zvaničan >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << FIFA termin traje do 12. juna.

Visoki vezista bio je jedan od najboljih fudbalera Srbije u kvalifikacijama za EP, ali je Lacio stavio "veto" i zbog toga bi mlada reprezentacija mogla da bude drastično oslabljena.

Milinković-Savić je bio član generacije "orlića" koja je osvojila EP za igrače do 20 godina na Novom Zelandu, a veliku ulogu imao je i u selekciji do 21 godine kod Tomislava Sivića, što je trebalo da bude i kod Nenada Lalatovića koji ga je pozvao za prvenstvo iako su mnogi očekivali da bi posle odlične sezone u Laciju mogao da debituje i za seniore.

Uskoro opširnije...

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.