Izvor: VojvodinaUzivo.rs, 26.Jun.2023, 11:28

Košarkašice Srbije pobedom završile Evropsko prvenstvo i osvojile peto mesto

Izabranice Marine Maljković pobedile su Nemačku u svom poslednjem meču u Ljubljani Ženska košarkaška reprezentacija Srbije osvojila je peto mesto na Evropskom prvenstvu u Ljubljani, pošto je pobedila Nemačku rezultatom 78:62 (25:15, 22:19, 15:9, 16:19). Najefikasnija u selekciji Srbije bila je Ivon Anderson sa 16 poena, dok je Mina Đorđević dodala 12. Po 10 poena […]
Vest Košarkašice Srbije pobedom završile Evropsko prvenstvo i osvojile peto mesto objavljena je na sajtu Vojvodina uživo.