Izvor: NaDlanu.com, 24.Jun.2012, 17:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kin odao počast nastradalom navijaču
Kapiten Irske i fudbaler Los Andjeles Galaksija Robi Kin odao je počast poginulom navijaču njegove reprezentacije pošto je postigao gol u pobedi svog tima nad Vankuverom od 3:0 u prvenstvu SAD.
Kin je postigao gol u 30. minutu, a onda je otrčao do klupe svog tima, gde je uzeo dres Galaksija na kome je pisalo "Počivaj u miru, Džejmse Nolane" na ledjima.Nolan je imao 21 godinu. On je otišao u Poljsku na Evropsko prvenstvo da navija za Irsku, ali je nestao u nedelju. Njegovo telo pronadjeno je u sredu u kanalu, a utvrdjeno je da se slučajno utopio. Beta
Pogledaj vesti o: Evropsko prvenstvo
Kin igrao u čast nastradalog navijača
Izvor: Sportske.net, 24.Jun.2012
Po svom povratku sa Evropskog prvenstva, Robi Kin nastavlja sezonu, u subotu veče je postigao pogodak u pobedi nad Vankuverom koji je posvetio nastradalom navijaču Irske koji je izgubio život u Poljskoj.
Kin odao počast nastradalom navijaču
Izvor: Beta, 24.Jun.2012
KARSON, 24. juna 2012. (Beta-AP) - Kapiten Irske i fudbaler Los Andjeles Galaksija Robi Kin odao je počast poginulom navijaču njegove reprezentacije pošto je postigao gol u pobedi svog tima nad Vankuverom od 3:0 u pr.
Robi Kin na majici napisao „RIP Džejms Nolan“
Izvor: Kurir, 25.Jun.2012, 07:07
Kapiten reprezentacije Irske odao počast mrtvom navijaču..Nek mu je laka zemlja....Kapiten reprezentacije Irske Robi Kin, nakon postizanja pogotka za Los Anđeles u MLS ligi, podigao je majicu s posvetom preminulom navijaču „zelenih“ na EP Džejmsu Nolanu...Kin je bio strelac u pobedi aktuelnih...



