KVALIFIKACIJE ZA EP: Rusi petardom overili plasman na EVRO, pobede Holandije i Škotske

Izvor: OkRadio.rs, 14.Okt.2019, 11:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KVALIFIKACIJE ZA EP: Rusi "petardom" overili plasman na EVRO, pobede Holandije i Škotske

Vajnaldum strelac oba gola za trijumf Holanđana u Minsku, Škoti lako protiv San Marina. Mađari slavili protiv Azerbejdžana Fudbaleri Holandije, Rusije, Mađarske i Škotske zabeležili su večeras pobede u utakmicama osmog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.   Holandija je na gostovanju u Minsku pobedila Belorusiju sa 2:1 u meču Grupe C. Junak trijumfa bio je Žoržinjo Vajnaldum, strelac oba pogotka za "oranje".   Vodeći gol postigao je 32. minutu, da bi u 41. povisio na 2:0. Belorusija je drugom delu samo uspela da ublaži poraz preko Stanislava Draguna u 54. minutu.   Holandija posle šest odigranih utakmica ima 15 bodova, tri više od Nemačke koja ima i...
Pogledaj vesti o: Evropsko prvenstvo

Nastavak na OkRadio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.