Grbić: Mi smo već pripremili utakmicu protiv Bugarske

Izvor: Vesti-online.com, 31.Avg.2017, 02:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Grbić: Mi smo već pripremili utakmicu protiv Bugarske

Protivnik reprezentacije Srbije u četvrtfinalu Evropskog prvenstva u Poljskoj biće selekcija Bugarske koja je u plej-ofu savladala Finsku sa 3:0. Taj meč je na programu u četvrtak od 20.30 sati, a pobednik će u polufinalu na boljeg iz duela Nemača - Češka.

Selektor Nikola Grbić kaže da je očekivao da će njegov tim igrati protiv komšija.

- Očekivao sam da će nam Bugarska biti rival jer objektivno ima bolji tim od Finske. Imaju bolje, iskusnije igrače, >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << i kao ekipa su navikli da igraju ovakve mečeve više nego Skandinavci. Biće s njima teška borba, drugačiji meč nego bilo koji drugi u poslednje tri godine od kada sam postao selektor, a bilo ih je mnogo, upravo zbog toga što je on najvažninji do sada. Uvek je to bila neka Svetska liga gde neko od nas nastupa u izmenjenom sastavu, sada je to druga priča. Verujte, oni kada igraju maksimalno mogu svakog da dobiju. Pobedili su recimo i Brazil u Svetskoj ligi - kazao je Grbić.

Mladi stručnjak je uveren da njegov tim može do polufinala.

- Mi smo već pripremili utakmicu, i smatram da je kvalitet naše igre taj koji treba da napravi razliku. Svesni smo da imaju izuzetne pojedince koji su se naosvajali trofeja i svakako da kvalitetom mogu da stave u problem bilo koga, ali spremni smo na sve. Apsolutno verujem da možemo u polufinale. Imamo igru, atmosferu i usmerićemo svu našu pažnju da dobijemo ovaj duel - zaključio je Grbić.
Pogledaj vesti o: Evropsko prvenstvo

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.