GORE NIJE MOGLO, SREĆA IZDALA ORLIĆE: Poljska golom u 90. minutu eliminisala Srbiju sa Evropskog prvenstva! (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 27.Maj.2023, 17:05

Velika je šteta što su izabranici Aleksandra Lukovića završili učešće na prestižnom takmičenju! Kadetska reprezentacija Srbije poražena je u četvrtfinalu Evropskog prvenstva od selekcije Poljske. Tim selektora Vlodarskog slavio je na ‘Telki stadionu‘ rezultatom 3:2 i tako izborio plasman među četiri najbolje selekcije na Starom kontinentu. ⏳: 🇵🇱🆚🇷🇸#POLSRB #U17EURO pic.twitter.com/3d8Ki7FR8Y — Fudbalski savez Srbije | ... Read more
The >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << post GORE NIJE MOGLO, SREĆA IZDALA ORLIĆE: Poljska golom u 90. minutu eliminisala Srbiju sa Evropskog prvenstva! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Twiter,   Fudbal