Izvor: BanjalukaLive.com, 16.Jan.2012, 20:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

EP: "Delfini" startovali pobjedom

Vaterpolisti Srbije zabilježili su pobjedu na startu Evropskog prvenstva koje se održava u Ajndhovenu. "Delfini" su savladali selekciju Španije rezultatom 8:5. Prva četvrtina pripala je srpskim vaterpolistima (1:0), a strijelac je bio Duško Pijetlović. Treba istaći da je golman Srbije Slobodan Soro prije toga odbranio peterac. Španci u drugoj četvrtini preokreću rezultat (2:1), nakon čega Stefan Mitrović donosi izjednačenje "delfinima". Do kraja druge dionice viđena su još dva pogotka, po jedan na obje strane, pa se rezultatom 3:3 otišlo na pauzu. Srbija je nešto bolje zaigrala u nastavku, a rezultat toga su dva gola prednosti pred ulazak u zadnji period.

Nastavak na BanjalukaLive.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.