EP: Bugari izborili duel sa Srbijom u četvrtfinalu

Izvor: N1 televizija, 30.Avg.2017, 19:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odbojkaška selekcija Bugarske biće protivnik Srbije u četvrtfinalu Evropskog prvenstva u Poljskoj.

Bugari su u duelu osmine finala rezultatom 3:1 eliminisali Finsku, koja je prethodno bila u grupi sa Srbijom.

Finci su slavili u neizvesnom prvom setu 25:23, da bi Bugari izjednačili rezultat osvojivši drugi set sa 25:21.

Od tada su istočne komšije zaigrale furiozno, u trećem setu bili bolji sa ubedljivih 25:11, da bi i četvrti osvojili sa izuzetno >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << velikom razlikom - 25:12.

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Cvetan Sokolov sa 17 poena, Todor Skrimov je imao 13, Nikolaj Nikolov 12.

Kod Finaca je jedini dvocifreni bio Oli Peka Ojansivu sa deset poena.
Pogledaj vesti o: Evropsko prvenstvo

Nastavak na N1 televizija...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.