DA CEO SVET ČUJE: Šta je Tatjana Jelača viknula tri sekunde pre nego što je osvojila srebro (VIDEO)

Izvor: 24sata, 15.Avg.2014, 11:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tatjana Jelača uspela je da se domogne srebrne medalje na Evropskom prvenstvu u Cirihu pošto je bacila koplje 64,21 metara, a tako postavila i novi nacionalni rekord.

Malo je nedostajalo da se Jelača okiti i zlatnom medaljom u izuzetno uzbudljivom finalu. Najbolji rezultat odveo ju je na prvo mesto, ali samo na kratko, jer je u toj istoj petoj seriji Čekinja Barbara Špotakova bacila koplje 64,41 metar i došla do najvišeg mesta na pobedničkom postolju.

Srbija je tako u samo dva dana osvojila dve medalje u Cirihu, pošto se u sredu Ivana Španović takođe okitila srebrom kao Jelača.

Nastavak na 24sata...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 24sata. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 24sata. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.