Izvor: 021info.rs, 03.Maj.2019, 16:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Članovi Kluba ''ŠOTOKAN 021'' na prijemu kod gradonačelnika

Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević primio je članove i predsednika Kluba Šotokan 021 koji su ostvarili odlične rezultate na 9. Šotokan karate evropskom prvenstvu, održanom polovinom aprila u Baru. Lana Petrović je osvojila zlatnu medalju u kategoriji Kate devojčice 2008-2009. godište.  - Veliko mi je zadovoljstvo da ugostim naše karatiste, sjajne reprezentativce koji su na  najbolji mogući način predstavili državu Srbiju, naš grad, ali i sebe i svoj klub na evropskom šotokan kupu u Baru. Takmičari donose mnogo medalja i pokazali su da karate i drugi borilački sportovi imaju plodno tlo u Srbiji. Na ovom kupu je bilo takmičara iz 21 države, a Srbija je zauzela treće mesto. Najmlađa među našim karatistima Lana, ne samo što je osvojila zlato, već je u ukupnom plasmanu bila najbolja devojčica u toj kategoriji. Čestitam im svima na velikim uspesima, ali i na tome što se bave sportom, a pohvale idu i Klubu...

Nastavak na 021info.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 021info.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 021info.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.