Bošković: Tražimo čudo i verujemo u njega

Izvor: Vesti-online.com, 23.Jun.2012, 11:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bošković: Tražimo čudo i verujemo u njega

Selektor ženske rukometne reprezentacije Srbije Saša Bošković rekao je posle žreba da će njegova ekipa tražiti čudo na Evropskom prvenstvu i da veruje u njega.

"Izvukli smo svetske prvake, Norveška je glavni favorit za osvajanje, a sa Ukrajinom i Češkom možemo da igramo. Cilj će nam biti da prođemo grupu. Treba da se što bolje spremimo i damo sve od sebe. Tražimo čudo i verujemo u njega", rekao >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << je Bošković.

Srbija će na Evropskom prvenstvu igrati u Grupi A u Beogradu s Norveškom, Ukrajinom i Češkom, a Bošković je istakao da je cilj njegove reprezentacije da prođe u drugu fazu šampionata.

"Dobar je žreb, mi moramo da budemo zadovoljni sa svakom grupom. Ovaj EP nam mnogo znači u pripremi za Svetsko prvenstvo, ali s obzirom da smo domaćini, javnost i svi ostali će tražiti da napravimo čudo, što ćemo mi pokušati i verujemo u to", istakao je Bošković.

Selektor je ocenio da bi Srbiji bilo mnogo lakše da je učestvovala na Svetskom prvenstvu u Brazilu krajem prošle godine.

"Mnogo bi nam značilo da smo odigrali jedno veliko prvenstvo, da smo 10 dana proveli zajedno i igrali utakmicu za utakmicom. U kvalifikacijama smo, na primer, pobedili Rumuniju, čime smo pokazali da možemo. Nadam se da ćemo dati sve od sebe, a najbitnije je da se odnosimo prema igri tako da publika bude zadovoljna", dodao je Bošković.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.