Boateng se vratio treninzima

Izvor: Sportske.net, 10.Avg.2016, 16:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Boateng se vratio treninzima

Fudbaler Bajerna iz Minhena Džerom Boateng vratio se danas treninzima posle povrede koju je zadobio na Evropskom prvenstvu u Francuskoj igrajući za reprezentaciju Nemačke, ali još ne može da trenira sa ekipom.

Kako je saopštio šampion Nemačke Bajern, Boateng se oporavio od povrede butnog mišića i danas je počeo da trči, prvi put posle 7. jula kada se povredio.

On je pokidao mišić u desnoj butini tokom polufinalne utakmice Evropskog prvenstva >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << sa Francuskom, u kojoj je Nemačka izgubila sa 0:2.

Kako se navodi, Boateng je trčao ali nije trenirao sa ekipom i nije poznato kada će se priključiti ekipi.

On sigurno neće igrati u prvom kolu Bundeslige, 26. avgusta protiv Verdera iz Bremena.

Bajern će u nedelju igrati protiv Borusije iz Dortmunda u Superkupu Nemačke, a novi trener nemačkog šampiona Karlo Ančeloti neće imati na raspolaganju Arjena Robena i Daglasa Kostu, koji se još nisu oporavili od povreda.
Pogledaj vesti o: Evropsko prvenstvo

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.