Batlend izvesno propušta EURO

Izvor: B92, 28.Mar.2016, 08:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Batlend izvesno propušta EURO

Golman reprezentacije Engleske Džek Batlend najverovatnije će propustiti Evropsko prvenstvo u Francuskoj zbog frakture članka.

Batlend, koji brani za Stouk, povredio se u trijumfu Engleske nad Nemačkom sa 3:2 u prijateljskoj utakmici.

Do njegove povrede je došlo samo nekoliko trenutaka pre nego što je primio prvi gol na Olimpijskom stadionu u Berlinu, a sa suzama u očima je iznet sa terena na nosilima.

23-godišnji Batlend je rekao da je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << neutešan zbog povrede.

Selektor Engleske Roj Hodžson će tim za Evropsko prvenstvo, koje počinje za manje od 11 nedelja, objaviti 12. maja.

Reprezentacija Engleske u utorak na „Vembliju“ dočekuje Holandiju, ali Hodžson ne planira da pozove zamenu za Batlenda, koji je u subotu zamenio prvog golmana Džoa Harta.

Golman Sautemptona Frejzer Forster je u subotu ušao u igru umesto Batlenda i on će biti u startnih 11 u duelu sa Holandijom, dok će Tom Hiton iz Burnlija biti takođe u timu.

Pored Engleske, zbog Batlendove povrede u problemima je i Stouk, a za sada se ne zna koliko će on tačno odsustvovati sa terena.
Pogledaj vesti o: Olimpijske igre

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.