Barselona nastavila niz pobeda

Izvor: Beta, 06.Mar.2016, 19:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Barselone pobedili su danas na gostujućem terenu Eibar sa 4:0, u utakmici 28. kola španskog prvenstva i nastavili niz od 36 pobeda u svim takmičenjima.Barselona je povela u osmom minutu golom Munira el Hadadija, na asistenciju Luisa Suaresa, a vodjstvo je duplirao Lionel Mesi u 41. minutu na dodavanje El Hadadija.Tri gola evropskom prvaku doneo je Mesi u 76. minutu iz penala svojim drugim golom na utakmici, a 21. u prvenstvu. Penal je dosudjen pošto je defanzivac Eibara Ivan Ramis igrao rukom u šesnaestercu. Konačan rezultat postavio je Suares u 84. minutu i postigao 26. prvenstveni gol.Barselona je ostvarila ...
Pogledaj vesti o: Evropsko prvenstvo

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.