Azar: Još ništa nismo postigli

Izvor: B92, 27.Jun.2016, 09:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Azar: Još ništa nismo postigli

Kapiten Belgije Eden Azar smirivao je euforiju nakon ubedljive pobede nad Mađarskom u osmini finala Evropskog prvenstva.

"Crveni đavoli" su ostvarili najubedljiviji trijumf na takmičenju savladavši rivala 4:0.

"Utakmica je bila sjajna, a mi smo zaslužili pobedu. Mogli smo da postignemo i više golova, ali je njihov golman sjajno branio. Imao je nekoliko odličnih intervencije. Srećni smo jer idemo u četvrtfinale", rekao je Azar.

Belgija će u >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << četvrtfinalu igrati sa Velsom koji je dobio tri meča uz jedan remi na EP, a potencijalni protivnik u polufinalu je Portugalija.

"Igrali smo protiv sjajne ekipe Mađarske i čestitam im na odličnom meču. Mi još ništa nismo postigli. Samo smo jedna od ekipa koje će igrati u četvrtfinalu", dodao je Azar.
Pogledaj vesti o: Evropsko prvenstvo

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.