Amela Terzić u finalu EP u dvorani

Izvor: Beta, 01.Mar.2019, 22:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Amela Terzić u finalu EP u dvorani

Reprezentativka Srbije u atletici Amela Terzić plasirala se večeras u finale trke na 1.500 metara na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Glazgovu.Dvadesetšestogodišnja Novopazarka pobedila je u trećoj kvalifikacionoj grupi vremenom od četiri minuta i 16,51 sekundi."Ovo je jedna od mojih boljih trka u karijeri, nisam se štedela, sada se spremam za finale. Cenim svako svoje finale u seniorskoj konkurenciji. Nadam se dobroj trci u finalu", rekla je Terzićeva.Iz te grupe u finale se plasirala i drugoplasirana Sofija Enaoui iz Poljske sa četiri minuta i 16,78 sekundi.Najbolji rezultat u kvalifikacijama od četiri minuta i 8,05 sekundi ostvarila je pobednica druge grupe Marta Perez iz Španije.Finale trke na 1.500 metara na programu je u nedelju u 21.12.
Pogledaj vesti o: Evropsko prvenstvo

Nastavak na Beta...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

POBEDILA U KVALIFIKACIJAMA: Amela Terzić u finalu Evropskog prvenstva

Izvor: Kurir, 01.Mar.2019

Reprezentativka Srbije u atletici Amela Terzić plasirala se u finale trke na 1.500 metara na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Glazgovu  

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.