Vildosa nije registrovan

Izvor: B92, 18.Okt.2022, 13:08

Vildosa nije registrovan

Argentinski košarkaš Luka Vildosa nije registrovan za treće kolo Evrolige, piše "Jurohups".

Crvena zvezda se u sredu od 20.30 u trećem kolu Evrolige sastaje sa Baskonijom u Španiji.

Upravo je to bivši evroligaški klub Vildose, koji je nedavno objavio saopštenje u kojem zahteva obeštećenje zbog prava koja navodno polaže na argentinskog plejmejkera.

Crveno-beli su objavili da su dobili Pismo odobrenja (Letter of Clearence) od FIBA, ali >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Vildosa nije registrovan za treće kolo EL.

Prema informacijama "Jurohupsa" rok za registraciju igrača za ovaj deo takmičenja bio istekao je u ponedeljak u 18 časova, ali ovo ništa ne mora da znači što se tiče "spora" sa Baskonijom.

Verovatnije je to da Vildosa još nije spreman da nastupi za crveno-bele pošto je tek došao i vrlo je moguće da bude prijavljen za četvrto kolo koje šampion Srbije igra protiv Real Madrida.

Taj meč na programu je takođe u Španiji, u petak od 20.45, a rok za registraciju za četvrto kolo je sreda do 18.00.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Vildoza još uvek nije prijavljen za Evroligu

Izvor: Danas, 18.Okt.2022

Argentinski košarkaš Luka Vildoza nije registrovan za meč trećeg kola Evrolige koji Crvena zvezda igra u sredu (20.30) u gostima sa Baskonijom, piše "Jurohups".

Nastavak na Danas...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.