Izvor: RTS, 25.Jun.2012, 13:48 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U polufinalu Evrolige protiv Bugarske
Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije u polufinalu Evrolige igraće protiv selekcije Bugarske, saopštila je Evropska odbojkaška konfederacija.
Utakmica između Srbije, trostrukog i jedinog pobednika ovog takmičenja i Bugarske odigraće se u četvrtak 5. jula od 15 sati u Karlovim Varima u Češkoj.
Tri sata kasnije u drugom polufinalu sastaće se Češka i Holandija.
Srbija je do sada u Evroligi odigrala ukupno 54 utakmice, uz sjajan skor od 51 >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << pobedu i tri poraza. Poslednji put Srpkinje su poražene poražene 26. juna 2010. godine u Subotici, upravo od Bugarske. Od tada do danas, zabeležile su 34 uzastopne pobede.
Finalisti Evrolige obezbediće učešće na Gran priju naredne godine.
Pogledaj vesti o: Evroliga, Subotica
EL: Srpkinje u polufinalu sa Bugarskom
Izvor: Sportski Žurnal, 25.Jun.2012
Ženska reprezentacija Srbije u polufinalu Evrolige igraće protiv selekcije Bugarske, saopštila je Evropska odbojkaška konfederacija.. Utakmica između Srbije, trostrukog i jedinog pobednika ovog takmičenja i Bugarske odigraće se u četvrtak 5. jula od 15 sati u Karlovim Varima, u Češkoj.. Tri...






