U polufinalu Evrolige protiv Bugarske

Izvor: RTS, 25.Jun.2012, 13:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U polufinalu Evrolige protiv Bugarske

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije u polufinalu Evrolige igraće protiv selekcije Bugarske, saopštila je Evropska odbojkaška konfederacija.

Utakmica između Srbije, trostrukog i jedinog pobednika ovog takmičenja i Bugarske odigraće se u četvrtak 5. jula od 15 sati u Karlovim Varima u Češkoj.

Tri sata kasnije u drugom polufinalu sastaće se Češka i Holandija.

Srbija je do sada u Evroligi odigrala ukupno 54 utakmice, uz sjajan skor od 51 >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << pobedu i tri poraza. Poslednji put Srpkinje su poražene poražene 26. juna 2010. godine u Subotici, upravo od Bugarske. Od tada do danas, zabeležile su 34 uzastopne pobede.

Finalisti Evrolige obezbediće učešće na Gran priju naredne godine.
Pogledaj vesti o: Evroliga,   Subotica

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

EL: Srpkinje u polufinalu sa Bugarskom

Izvor: Sportski Žurnal, 25.Jun.2012

Ženska reprezentacija Srbije u polufinalu Evrolige igraće protiv selekcije Bugarske, saopštila je Evropska odbojkaška konfederacija.. Utakmica između Srbije, trostrukog i jedinog pobednika ovog takmičenja i Bugarske odigraće se u četvrtak 5. jula od 15 sati u Karlovim Varima, u Češkoj.. Tri...

Nastavak na Sportski Žurnal...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.