Srbija da plati 150.000 evra za četvrti klub

Izvor: Vesti-online.com, 13.Apr.2011, 12:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srbija da plati 150.000 evra za četvrti klub

Generalni menadžer Jadranske lige Roman Lisac ponovio da Srbija mora da plati ukoliko želi četvrto mesto u regionalnom takmičenju. Budućnost i Krka u kvalifikacijama za Evroligu, prenose Novosti.

Evroliga je promenila sistem kvalifikacija za sezonu 2011/2012, u kojima će i dalje učestvovati 16 klubova, ali ovog puta podeljenih u dve grupe po osam. Pobednici dva fajnal-ejt turnira, smeštena u četiri dana >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << takmičenja, izboriće učešće u elitnom klupskom takmičenju.

NLB liga je zadržala dva mesta u kvalifikacijama za Evroligu, koja će pripasti Budućnosti i Krki, osim u slučaju da slovenački tim ne izbori direktan plasman pobedom u bodovnoj trci sa Olimpijom.

Inače, generalni menadžer NLB lige Roman Lisac rekao je da ne može biti uvažen zahtev KLS da se preispita odluka da četvrti klub iz Srbije plaća 150.000 evra za nastup na Jadranu.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.