Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 21.Feb.2020, 07:31

Prvak Evrope u finišu slomio otpor Zvezde

Košarkaši moskovskog CSKA savladali su Crvenu zvezdu sa 86 : 81 u utakmici 25. kola Evrolige.
Zvezda se dobro držala protiv šampiona Evrope, ali je posustala na "ciljnoj ravnini". Tvrd meč i jake odbrane, ali i malo grešaka u prvoj četvrtini, koju je Zvezda dobila rezultatom 17:16.
I u drugoj deonici egal meč - koš za koš, poen za poen. Trojkom Bilija Berona u poslednjem napadu, Zvezda je na odmor otišla sa 37 : 36.
U nastavku se probudio Majk Džejms (pet poena u prvom poluvremenu) i uz pomoć Danijela Heketa, vodio CSKA do preokreta.
Gosti su poveli sredinom treće četvrtine, a zatim polako uvećavali prednost. Trojka Kevina Pantera, njegova prva na meču, uz faul...
Pogledaj vesti o: Evroliga

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...