Izvor: MozzartSport.com, 03.Okt.2020, 13:02

Problemi u Evroligi: Šaras pozitivan na koronu

Pozitivan test imao i njegov pomoćnik

Samo dva dana posle početka Evrolige, trener Barselone Šarunas Jasikevičius je pozitivan na virus korona. Uz njega je pozitivan i njegov asistent Darijus Maskoliunas.

Kako stoji na zvaničnom stajtu Barselone Šarunas Jasikevičius i Darius Maskoliunas su pozitivni na poslednjem testiranju na virus korona. Oni su bez simptoma, dobrog su zdravlja i trenutno >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << su u izolaciji kod kuće.

Klub je poručio da je slučajeve prijavio nadležnima.

Šarunas je inače pozitivan samo dva dana pošto je imao svoj debi na klupi Barselone u Evroligi, kada su Katalonci u "Blaugrani" dobili ubedljivo CSKA iz Moskve. Šaras će ovako sigurno propustiti nedeljnu utakmicu sa San Sebastijanom u okviru španskog prvenstva, a verovatno i naredno gostovanje Barselone Zenitu u okviru Evrolige 8. oktobra.

Tagovi:

Tagovi:

Nastavak na MozzartSport.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MozzartSport.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MozzartSport.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.