Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 30.Okt.2020, 05:58

Poslednja četvrtina koštala Zvezdu poraza od Himkija

Dobrih trideset minuta košarkaši Crvene zvezde ”prosuli” su u poslednjih deset, i to ih je košatalo poraza od Himkija u Podmoskovlju od 83:77, u meču šestog kola Evrolige. Mekolum nerešiva enigma za crveno-bele sa 23 poena. Dobar debi Džonija O’Brajanta.
Iako je bilo očekivano da ekipa kvaliteta Himkija mora kad-tad da dođe do prve pobede u sezoni, košarkaši Crvene zvezde lošim odlukama, pogotovo u poslednjoj deonici, prilično su pomogli da se to dogodi baš večeras u predgrađu Moskve.
Igrala je Zvezda dobro 30 minuta, dobrim rotacijama i istom takvom odbranom pravila pritisak, te držala napad Himikija pod kakvom-takvom kontrolom, ali se ceo koncept raspao u poslednjem kvartalu,...

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

I drugi pišu o ovome:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.