PAO se žalio na suđenje

Izvor: RTS, 28.Jan.2014, 14:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PAO se žalio na suđenje

Panatinaikos poslao prvom čoveku Evrolige Đordiju Bartomeu DVD snimak utakmice protiv Fenerbahčea, uz protestno pismo u kojem se traži da se kazne arbitri meča.

Željko Obradović, predvodeći Fenerbahče, savladao je u četvrtak svoj nekadašnji tim Panatinaikos (77:72), ali se uprava grčkog kluba žalila na suđenje, smatrajući da su arbitri oštetili "zelene" u nekoliko navrata i direktno uticali na rezultat meča.

PAO je prvom čoveku Evrolige >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Đordiju Bartomeu poslao DVD utakmice a jasno naznačenim odlukama sudija Radovića iz Hrvatske, Pizara iz Španije i Ćijarija iz Italije. Uz DVD, "zeleni" su poslali i protestno pismo u kojem traže da sudije meča budu oštro kažnjene.

Fener je protiv Panatinaikosa zabeležio prvi trijumf u top 16 fazi takmičenja...
Pogledaj vesti o: Evroliga

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.