Obradović: Hvala igračima i navijačima

Izvor: B92, 26.Apr.2017, 08:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Obradović: Hvala igračima i navijačima

Željko Obradović, trener Fenerbahčea, zahvalio se igračima i navijačima za plasman na Fajnal-for Evrolige. "Igrali smo veoma dobro i čvrsto u Atini, ali bio sam siguran da će Panatinaikos igrati daleko bolje na našem terenu. I, jesu u prvom poluvremenu, kada su nama najveći problem bile izgubljene lopte. U trećoj četvrtini smo podigli nivo igre i odlučili utakmicu", rekao je Obradović.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Obradović: Hvala igračima i navijačima

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 26.Apr.2017

Željko Obradović, trener Fenerbahčea, zahvalio se igračima i navijačima za plasman na Fajnal-for Evrolige..."Igrali smo veoma dobro i čvrsto u Atini, ali bio sam siguran da će Panatinaikos igrati daleko bolje na našem terenu. I, jesu u prvom poluvremenu, kada su nama najveći problem bile izgubljene...

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.