Izvor: B92, 26.Apr.2017, 08:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Obradović: Hvala igračima i navijačima
Željko Obradović, trener Fenerbahčea, zahvalio se igračima i navijačima za plasman na Fajnal-for Evrolige. "Igrali smo veoma dobro i čvrsto u Atini, ali bio sam siguran da će Panatinaikos igrati daleko bolje na našem terenu. I, jesu u prvom poluvremenu, kada su nama najveći problem bile izgubljene lopte. U trećoj četvrtini smo podigli nivo igre i odlučili utakmicu", rekao je Obradović.
Obradović: Hvala igračima i navijačima
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 26.Apr.2017
Željko Obradović, trener Fenerbahčea, zahvalio se igračima i navijačima za plasman na Fajnal-for Evrolige..."Igrali smo veoma dobro i čvrsto u Atini, ali bio sam siguran da će Panatinaikos igrati daleko bolje na našem terenu. I, jesu u prvom poluvremenu, kada su nama najveći problem bile izgubljene...








