Izvor: Sportski Žurnal, 24.Okt.2011, 22:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Igor Rakočević u utorak potpisuje za…
Igor Rakočević će u utorak otići na završne pregovore sa klubom u kojem bi trebao da nastavi karijeru. Sjajni šuter je ovu informaciju objavio na svom Tviter profilu, pa će tako saga oko transfera odličnog šutera konačno dobiti epilog. On je dodao da je veoma srećan i uzbuđen zbog novonastale situacije.
Dok zvanično ne bude jasno sa kim će Rakočević ozvaničiti saradnju ostaje mesta samo nagađanju. On je još ranije za naš list izjavio kako mu novac nije prioritet, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << već da mu je glavni cilj osvajanje Evrolige, a neki portali su već objavili da se dogovorio baš sa prošlogodišnjim učesnikom fajnal-fora elitnog takmičenja – Sijenom.
Osim Italijana u igri su navodno i Kaha Laboral koja bi rado videla srpskog internacionalca ponovo u svojim redovima, kao i jedan velikan iz Grčke.
Naravno nezaobilazna tema ovog leta je i povratak Igora Rakočevića u Crvenu zvezdu. Navijači crveno-belih su silno želeli da se njihov kapiten vrati u matični klub, ali im želje očigledno ove godine neće biti uslišene.
Nastavak na Sportski Žurnal...



