I Mega predstavlja Srbiju u Areni

Izvor: Vesti-online.com, 08.Mar.2018, 15:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

I Mega predstavlja Srbiju u "Areni"

Srbija će imati dva predstavnika na završnom turniru Evrolige u juniorskom uzrastu, prenosi "Mondo".

Posle Crvene zvezde, osvajača kvalifikacionog turnira u Železniku, Mega Bemaks je dobila zvaničnu pozivnicu takmičenja. Tako će se naći treći put u nizu na završnom turniru, od 17. do 20. maja u Beogradu, kada je i završno takmičenje seniora.

U Grupi A se nalaze Real Madrid, Lijetuvos Ritas, CFBB Pariz i Mega, a u Grupi B su Crvena zvezda mts, Bajern, Huventud i Stela Azura.

Utakmice po grupama biće odigrane u dvorani "Aleksandar Nikolić", dok je finale u "Beogradskoj areni".
Pogledaj vesti o: Evroliga

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.