Evroliga: Da se ne ponovi!

Izvor: B92, 25.Nov.2014, 11:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Evroliga: Da se ne ponovi!

Košarkaški klubovi Crvena zvezda i Galatasaraj zajedno sa Evroligom poslali su zajedničku poruku da se svi postaraju da se tragedija iz Istanbula ne ponovi.

Navijač ‘crveno-belih’ Marko Ivković ubijen je uoči utakmice Galatasaraja i Crvene zvezde prošlog petka, zbog čega će sve utakmice ovonedeljnog kola Evrokupa i Evrolige početi minutom ćutanja u njegovu čast.

Povodom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << tragedije, u ponedeljak je održan sastanak u sedištu Evrolige u Barseloni, kojem su prisustvovali prvi čovek takmičenja Đordi Bertomeu, Murat Ozjer, koordinator Galatasaraja zadužen za košarku, i Davor Ristović, generalni direktor Crvene zvezde Telekom.

Oni su zajedno izdali saopštenje u kojem su najoštrije osudili incidente koji su se desili u petak i poslali najdublje izraze saučešća porodici i prijateljima ubijenog Ivkovića.

Šaljemo poruku mira našim navijačima i tražimo njihovu pomoć u nameri da se ovakvi incidenti više nikad ne ponove. Oba kluba su posvećena preduzimanju svih neophodnih mera koje će doprineti razvoju mirne i sportske atmosfere u i ispred obe arene dva kluba u budućnosti”, stoji u saopštenju, “Osnovni interes Evrolige i klubova je da icidenti koji su se dogodili budu potpuno istraženi i da budu preduzete sve neopohodne mere kako se nikad više ne bi ponovili. Oba kluba i liga sarađuju sa policijom kako bi se to postiglo”.
Pogledaj vesti o: Evroliga,   Košarka

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Evroliga: Da se ne ponovi!

Izvor: Prva.rs, 25.Nov.2014

Navijač ‘crveno-belih’ Marko Ivković ubijen je uoči utakmice Galatasaraja i Crvene zvezde prošlog petka, zbog čega će sve utakmice ovonedeljnog kola Evrokupa i Evrolige početi minutom ćutanja u njegovu čast.. Povodom tragedije, u ponedeljak je održan sastanak u sedištu Evrolige u Barseloni,...

Nastavak na Prva.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.