Evroliga: CSKA lako do pobede u Istanbulu

Izvor: Vesti-online.com, 27.Okt.2017, 20:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Evroliga: CSKA lako do pobede u Istanbulu

Četiri utakmice 4. Kola Evrolige odigrana su u petak čime je kompletirana ova runda takmičenja posle kog i dalje imamo dva neporažena tima - Real i Olimpijakos, a bez trijumfa su Anadolu Efes i Baskonija.

Otpor Anadolu Efesa u Istanbulu trajao je samo 10 minuta pošto je posle toga sve “išlo na vodenicu” Moskovljanima koji su pobedili sa 98:80 (27:26, 27:17, 19:17, 25:20).

Odličan je bio Vil Klajburn >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << koji je ubacio 20 poena uz pet skokova, a pratili su ga De Kolo sa 18, Rodrigez sa 14 i Hanter sa 13 poena. U domaćem timu Simon je postigao 23, a Adams 17 poena. Naš Vladimir Štimac je za 14 minuta u igri imao sedam poena i četiri skoka.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.