Dule nema mesta za grešku

Izvor: RTS, 22.Nov.2010, 14:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dule nema mesta za grešku

Duško Vujošević pod sve većim pritiskom u CSKA. Prvo su njegov odlazak tražili navijači, a posle poraza od Uniksa prvi čovek "armejaca" Andrej Vatutin upozorio je da više nema mesta za grešku.

Moskovljani su, posle serije poraza u Evroligi, poklekli i u domaćem prvenstvu, što je predsednika kluba Andreja Vatutina nateralo da ozbiljno upozori trenera Duška Vujoševića i igrače da više nemaju pravo na grešku.
>> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << />
"Svi razumeju da više nema mesta za greške. To je otrcana fraza, ali sada je zaista tako... Ovo nije put kojim treba da idemo", rekao je Vatutin neposredno posle poraza od ekipe iz Kazanja.

Vatutin, istovremeno, nije želeo da komentariše trenutni Vujoševićev status, navodeći da će pravi test karaktera njegov tim imati u sredu, u Milanu, gde protiv Armani džinsa igra ključnu utakmicu u borbi za opstanak u Evroligi.

"Naravno, potrebno je preduzeti i neke mere", rekao je Vatutin. "Ne mogu da kažem da imam u ruci recept za rešenje ove krize, ali će se pojaviti".

Moskovljani u najelitnijem takmičenju imaju skor od 1-4, što je najgori start kluba u novijoj istoriji. Navijači teraju Vujoševića.

Vujošević ima velike probleme, od kada je stigao u Moskvu. Od početka sezone, tim nije bio kompletan niti u jednoj utakmici, a povrede i dalje muče vrlo bitne igrače, Ramunasa Šiškauskasa i Sašu Koena.

Pored toga, Vujošević ima problema u komunikaciji sa igračima, što se naročito odražava u ekipi sastavljenoj od brojnih internacionalaca.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.