Izvor: Sportske.net, 23.Mar.2016, 19:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dilejni: "Samo da dobijemo, nije bitna razlika"
Amerikanac Malkom Dilejni rekao je da se igrači Lokomotive Kubanj neće opterećivati razlikom koju je Zvezda stekla u prvoj utakmici već će učiniti sve da dođu do bilo kakve pobede.
Nakon dva uzastopna poraza u TOP 16 fazi Evrolige košarkaši Lokomotive Kubanj iz Krasnodara u četvrtak dočekuju šampiona Srbije koji je došao na korak od plasmana u četvrtfinale.
Prvi međusobni susret dva tima pripao >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << je Crvenoj zvezdi Telekom (80:66) zbog čega se tim Dejana Radonjića nalazi u nešto boljoj poziciji u odnosu na protivnika.
"Ne opterećujemo se međusobnim skorom, samo želimo da dobijemo utakmicu. Razlika u ovom slučaju nije bitna. Potrebno je da se vratimo na pobednički kolosek, a neće biti lako protiv rivala kakav je Crvena zvezda Telekom" objasnio je Malkom Dijelni.
Amerikanac je objasnio kako su crveno-beli u prvoj utakmici pokazali veću energiju i najavio agresivniju igru svog tima u revanšu.
"U Beogradu su nas nadigrali, nismo imali odgovor na njihovu energiju. Sutra moramo da budemo agresivniji, da pokažemo svoju snagu i ne dozvolimo da nas izbace iz ritma" dodao je Dilejni.
Obe ekipe ulaze u sutrašnju utakmicu sa skorom 7-4 a crveno-beli imaju 14 poena prednosti iz prve utakmice, pa bi i poraz uz nešto manju razliku bio prihvatljiv za tim Dejana Radonjića koji juri još jednu pobedu za plsman u četvrtfinale.
Sutrašnji meč između Lokomotive Kubanj i Crvene zvezde Telekom igra se od 18 časova u Krasnodaru.
Pogledaj vesti o: Telekom Srbija





