Izvor: RTS, 01.Mar.2012, 22:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
CSKA ponovo bez milosti
Ekipa CSKA nastavlja sa impresivnim partijama u Evroligi. Prolaz u četvrtfinale, i to sa prve pozicije grupe E, potvrđen je ubedljivom pobedom u Istanbulu nad Efesom. Krstić sjajan u ruskom timu, s druge strane podjednako dobar i Duško Savanović. Konačan rezultat, Efes - CSKA 65:82.
CSKA je trijumfom završio takmičenje u Top 16 fazi Evrolige. „Armejci" su u Istanbulu potpuno nadigrali ekipu Anadolu Efesa >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << rezultatom 82:65, i sa skorom od pet pobeda i samo jednim porazom obezbedili su prvo mesto u grupi E.
Najbolji u ekipi iz ruske prestonice ponovo su bili Andrej Kirilenko i Nenad Krstić. Kirilenko je zabeležio 15 poena, četiri asistencije i tri skoka, dok je srpski centar sakupio 13 poena i četiri skoka.
Miloš Teodosić je ubacio šest poena i imao je četiri asistencije.
S druge strane, najbolji u ekipi Anadolu Efesa ponovo je bio reprezentativac Srbije Duško Savanović sa 16 poena, pet skokova i po tri ukradene lopte i asistencije, što mu je bilo dovoljno za indeks uspešnosti 25.
Ovo je, inače, bio prvi meč na klupi novog trenera Efesa Ilijasa Zurosa.










