Bjelica: Biću spreman za EP!

Izvor: S media, 24.Mar.2011, 23:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bjelica: Biću spreman za EP!

Nakon što je od juče poznato da Nemanja Bjelica neće imati priliku da zaigra protiv Makabija u četvrtfinalnoj seriji Evrolige, srpski reprezentativac se "oglasio" iz Vitorije.

- Trebalo bi da u petak dobijem konačne rezultate, odnosno dijagnozu, nakon čega ću saznati kako ću se lečiti. Stvarno nemam pojma kako je došlo do naprsnuća jer na početku me nije konstantno bolelo. Trenirao sam kao da je sve u redu, a onda se tokom poslednjih dana pojavio otok. Tek >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << četvrti snimak je pokazao naprsnuće, lekari su dugo tražili i na kraju uspeli. Ubeđen sam da će sve biti kako treba - izjavio je Bjelica.

Kraj sezone za Bjelicu

EL: Duda potopio Montepaski

Teo najbolji u Evropi!

Domaća sportska, tačnije košarkaška javnost, odmah je počela sa kalkulacijama o eventualnom izostanku mladog krila sa EP u Litvaniji.

- Doktori će imati poslednju reč kada je eventualna operacija u pitanju. Mislim da ću, čak i u slučaju duže pauze, biti spreman za početak priprema - uveren je bivši igrač Crvene zvezde.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.