Bertomeu: Posebne mere bezbednosti u Istanbulu

Izvor: N1 televizija, 11.Jan.2017, 16:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bertomeu: Posebne mere bezbednosti u Istanbulu

Sve veća prašina se diže oko toga da li je dovoljno bezbedno održati Fajnal for Evrolige ovog proleća u Istanbulu.

Prvi čovek Evrolige Đordi Bertomeu potvrdio je da se domaćin neće menjati i da će biti preduzete posebne mere bezbednosti.

"Naravno da ćemo preduzeti posebne mere bezbednosti, biće sve mnogo oštrije nego u Berlinu prošle >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << godine. Svi smo svesni šta se desilo u Istanbulu i da postoji opasnost, ali opet, niko ne garantuje da ne postoji opasnost i ako preselimo Fajnal for negde drugde", rekao je Bertomeu.

Podsetimo, 2018. najveća evropska košarkaška manifestacija biće održana u Beogradu, naravno, sve to uz prenos na najboljem klubu.

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.