Beogradu se smeši F4 Evrolige!

Izvor: TimockeVesti.net, 14.Jul.2010, 04:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Beogradu se smeši F4 Evrolige!

Ponovo je aktuelna priča da bi Beograd mogao da bude domaćin F4 Evrolige! Posle odustajanja italijanskog Torina, najbolji košarkaši Starog kontinenta mogli bi da se za prestižni trofej bore u „Beogradskoj areni“ pred 20.000 ljudi.



Procitajte celu vest na izvornoj stranici Opširnije...

Nastavak na TimockeVesti.net...



Povezane vesti

ŠILOBAD: ISPLATI SE FAJNAL FOR

Izvor: Kurir, 14.Jul.2010

Torino neće organizovati Fajnal for Evrolige, što daje šansu Beogradu da sledećeg proleća ugosti četiri najbolja tima Starog kontinenta i njihove navijače...Sportski direktor Partizana Mlađan Šilobad kaže da, posle odustajanja italijanskog grada, Beograd može da uskoči na upražnjeno mesto,...

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta TimockeVesti.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta TimockeVesti.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.