Izvor: TimockeVesti.net, 14.Jul.2010, 04:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Beogradu se smeši F4 Evrolige!
Ponovo je aktuelna priča da bi Beograd mogao da bude domaćin F4 Evrolige! Posle odustajanja italijanskog Torina, najbolji košarkaši Starog kontinenta mogli bi da se za prestižni trofej bore u „Beogradskoj areni“ pred 20.000 ljudi.
Procitajte celu vest na izvornoj stranici
Opširnije...
Nastavak na TimockeVesti.net...
ŠILOBAD: ISPLATI SE FAJNAL FOR
Izvor: Kurir, 14.Jul.2010
Torino neće organizovati Fajnal for Evrolige, što daje šansu Beogradu da sledećeg proleća ugosti četiri najbolja tima Starog kontinenta i njihove navijače...Sportski direktor Partizana Mlađan Šilobad kaže da, posle odustajanja italijanskog grada, Beograd može da uskoči na upražnjeno mesto,...






