Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 22.Jan.2021, 08:03

Barselona ipak prejaka za Zvezdu

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Barselone u meču 21. kola Evrolige – 60:72. Crvena zvezda je tako doživela 14. poraz u Evroligi.
Barselona je sada na skoru 15-6. Zvezda je veoma loše otvorila utakmicu.
U prvih pet minuta postigli su samo 3 poena i to je bila jedna trojka Ognjena Dobrića. Sa neke strane im se i ne može zameriti jer je Barselona igrala fantastičnu odbranu.
Pogađala je Barsa u napadu preko Kalatesa, Higinsa i Oriole i brzo došla do dvocifrene prednosti.
Zvezda je do kraja prve četvrtina ubacila još osam poena, pa su gosti imali rutinskih +10 (11:21) na kraju prve četvrtine.