Stiže i Novak?

Izvor: Vesti-online.com, 27.Mar.2017, 16:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stiže i Novak?

Dejvis kup reprezentacija Srbije igraće protiv Španije u četvrtfinalu Dejvis kupa, a taj duel je na programu od 7. do 9. aprila u dvorani "Aleksandar Nikolić" u Beogradu.

Zbog povrede lakta, usled koje je propustio Masters u Majamiju, pitanje je da li će Novak Đoković biti deo tima Nenada Zimonjića. Ako je suditi po najavnom plakatu koji je izdao Teniski savez Srbije dileme nema - drugi teniser sveta će biti deo ekipe zajedno sa Viktorom Troickim, Jankom Tipsarevićem, >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Dušanom Lajovićem i Nenadom Zimonjićem.

POČINJE PRODAJA KARATA ZA MEČ SRBIJA – ŠPANIJA @DavisCuphttps://t.co/RsjlpdYppt pic.twitter.com/0WgEcTUluH— TENISKI SAVEZ SRBIJE (@TSSRBIJE) March 27, 2017

Sa druge strane odavno je poznato da za "furiju" neće igrati Rafael Nadal, ali će zato na megdan našoj selekciji Roberto Bautista, Pablo Karenjo, Mark Lopes i Felisijano Lopes.

Selektor Nenad Zimonjić konačnu odluku će doneti u utorak ili sredu kada će je i saopštiti javnosti.
Pogledaj vesti o: Dejvis kup

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.