Izvor: Blic, 09.Jun.2011, 18:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Soderling ne igra za Švedsku protiv Srbije!
Najbolje rangirani švedski teniser Robin Soderling rekao je da neće igrati za svoju reprezentaciju u meču protiv Srbije u četvrtfinalu Svetske grupe Dejvis kupa.
Soderling je rekao da je zbog "gustog" kalendara takmičenja bio primoran da otkaže jedan turnir i da je izbor pao na Dejvis kup.
"Zbog problema sa stopalom i premora, fizičkog i psihičkog, neću biti u mogućnosti da učestvujem u tom duelu", rekao je Soderling.
Selektor >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Švedske Tomas Enkvist kazao je da mu je žao zbog Soderlingove odluke, koja, prema njegovim rečima, značajno umanjuje šanse ekipe protiv Srbije.
Reprezentacije Švedske će od 8. do 10. jula u Halmštadu dočekati branioca titule u Dejvis kupu, selekciju Srbije.
Povezane vesti: “Sokolovo oko” i na meču Švedska - Srbija Pilić: Biće opasno ako Đoković ne zaigra protiv Švedske Poznati svi četvrtfinalisti Dejvis kupa, ispali Hrvati i Česi Fudbal opušta Monfisa uoči finala Dejvis kupa






