Zvezdini navijači znaju ko je najviše podbacio, imaju poruku i za sudije, a ima li ovaj poraz i dobrih strana? (TVITOVI) (foto)

Izvor: Sportske.net, 08.Jan.2019, 23:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Malo je nedostajalo da Zvezda napravi veliki preokret protiv Unikahe.

Loša igra iz prvog poluvremena koštala je poraza ekipu Crvene zvezde večeras u Malagi protiv Unikahe, u drugom kolu Grupe G Evrokupa.

Domaći tim je na kraju slavio sa 79:74, pošto su crveno-beli prethodno prišli na samo poen zaostatka u poslednjem minutu meča.

U svojim komentarima na Tviteru, navijači Crvene zvezde uglavnom ističu lošu igru centara u >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << većem delu utakmice, ali i plejmejkera Džoa Reglenda, koji je u finišu promašio šut za izjednačenje, a onda napravio i faul posle kog je Unikaha otišla na konačnih pet poena razlike.

Nezadovoljni su i pojedinim sudijskim odlukama, pogotovo tokom drugog poluvremena, kada je Zvezda ozbiljno smanjila vođstvo rivala.

Ono što ih raduje, svakako je odlipčna igra Stratosa Perperoglua, ali možda još više Ognjena Dobrića koji je u prethodnom periodu bio u drugom planu i koji pokazuje da se vraća u prepoznatljivu formu.

-

Stetaaaaaaa

Bravo momci za drugo poluvrijeme! #kkcz

— Andro (@zvezdasve) January 8, 2019 -

Kostale su nas jako glupe greske pogotovo u trecoj i cetvrtoj cetvrtini. Da smo usli sa jednocifrenom razlikom u cetvrtu (a mogli smo), lakse bi bilo, glupe poteze u cetvrtoj i da ne pominjem. Raduje sto smo ih i sa ocajnom igrom stigli, dobijamo u Beogradu sigurnoo 🔴⚪  #kkcz

— radinovic (@teee011) January 8, 2019 -

#Eurocup Zvezda izgubila svojom krivicom. Previse promasenih zicera i izgubljenih lopti. Na kraju makar nadoknadiva razlika pred mec u Beogradu #kkcz

— Андрија Кокановић (@kokan87) January 8, 2019 -

Kako je bilo dobro smo i prošli. Mogu se ovi dobiti sa preko 5 u Pioniru. Napred Zvezdoo! #kkcz

— Aleksandar (@adragisic91) January 8, 2019 -

Užasna utakmica. Nadam se da je Tomić makar uvideo da Dobrić mora više da igra. #kkcz

— Djordje Petrovic (@BarbaDjole) January 8, 2019 -

Задовољан.

Колико смо само оваквих утакмица губили код Радоње, док смо расли као екипа... Само полако. #kkcz

— Непостојано јА (@EtoTiGaSad) January 8, 2019 -

Realno ova ekipa Unikahe je zrela da se dobije bar jedno 15 razlike u Beogradu..#kkcz

— milojević (@koffeinee) January 8, 2019 -

Brate Reglende, uništio si nas večeras. Jbg. Glavu gore. Idemo dalje! #Zvezda #KKCZ

— Dejan Marić (@Dej_Mr) January 8, 2019 -

Katastrofalna utakmica Reglanda a centri... i mogli smo i sa tim da dobijemo. Uff odvratna utakmica #kkcz