Zvezdina igra u prvom poluvremenu nameće samo jedno pitanje! (TVITOVI) (foto)

Izvor: Sportske.net, 02.Nov.2019, 17:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crvena zvezda ima inicijativu u Novom Sadu, ali Proleter odoleva.

Posle prvog poluvremena utakmice u Novom Sadu, Proleter - Crvena zvezda 0:0.

Zvezda je od samog starta pokušala da izvrši pritisak na polovini rivala, prvi pokušaj imao je Rodić u 10. minutu, ali osam minuta kasnije pripretili su i gosti preko Jovanovića, kada je lopta otišla pored Borjanovog gola.

Potom Zvezda >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << ponovo preuzima kontrolu, a najbolju priliku propustio je Milan Pavkov na isteku prvih pola sata igre, kada je Rodić centrirao sa leve strane, a šut napadača Crvene zvezde zaustavio je golman Petrić odličnom intervencijom.

Pet minuta kasnije novi pokušaj Pavkova posle centrašuta Marina, pa je i Milunović pretio posle Marinovog kornera, ali izostajao je precizan završni udarac.

Proleter: Petrić - Tanasin, Leandro, Andrejević, Kovačević - Jovanović, Pejić - Šćepanović, Babić, Marjanović - Mirosavljev.

Crvena zvezda: Borjan - Gajić, Pankov, Milunović, Rodić - Vulić, Kanjas - Garsija, Marin, Simić - Pavkov