Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 31.Avg.2019, 05:52

Zvezdi derbi u Novom Sadu

U derbiju 7. kola Ling Long superlige, aktuelni šampion Crvena zvezda slavila je protiv lidera Vojvodine 2:1 u ne previše sadržajnom susretu.

Gosti su poveli iz prve prave akcije u 25. minutu kada je Milan Pavkov iskoristio odlično dodavanje Vukanovića.

Na poluvreme se ipak otišlo sa nerešenim rezultatom, pošto je Aranđel Stojković posle odbitka matirao Borjana.

Derbi je odlučio >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << zvezdin Argentinac, Mateo Garsija, sjajnim udarcem u 59. minutu susreta.

Do kraja susreta, rezervista Vojvodine Zukić nije zahvatio loptu glavom u petercu Beograđana, dok je pokušaj Vulića iz slobodnog udarca otišao pored stative gola Emila Rockova.

Ovo je bio prvi poraz Novosađana od početka sezone, dok je Zvezda plasman u ligu šampiona upotpunila petom prvenstvenom pobedom.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

I drugi pišu o ovome:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.