Zvezdaši, Rikardinjo vas neće izneveriti!

Izvor: Sportske.net, 02.Sep.2017, 17:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvezdaši, Rikardinjo vas neće izneveriti!

Fudbaler Crvene zvezde Rikardinjo rekao je danas da naporno trenira i strpljivo čeka novu šansu pošto je izgubio mesto u prvom timu.

Rikardinjo je kao veliko pojačanje u letnjem prelaznom roku došao iz Šerifa i igrao je na početku sezone, ali je u medjuvremenu izgubio mesto u timu.

"Imam ogroman motiv da se dokažem sebi i svim navijačima Crvene zvezde, oni su to zaslužili >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << jer su zaista neverovtni. Nastaviću da treniram naporno, da dajem sve od sebe svakog dana i kada mi trener ukaže priliku uveren sam da je neću izneveriti", rekao je Rikardinjo za klupski sajt.

On je šansu dobio na prijateljskoj utakmici protiv Rada, gde je bio strelac i dvostruki asistent u pobedi od 3:1.

"Veoma sam srećan zato što sam pokazao igru na kakvu sam navikao, igrao sam dobro kao u svom prethodnom klubu. Ipak, mi smo sjajna ekipa i svakom igraču je bitno da trijumfujemo kao tim, a pojedinačan učinak je u drugom planu. Znamo da je prijateljska utakmica u pitanju, ali nismo joj pristupili tako, vrlo nam je važno da uvek pobedjujemo, ko god da je na protivničkoj strani", kazao je brazilski fudbaler.

On je dva puta za gol asistirao Slavoljubu Srniću, za koga je rekao da je "fenomenalan igrač".



Rikardinjo je istakao odličnu atmosferu u ekipi Crvene zvezde.

"Kada sam dolazio u Beograd razgovarao sam sa Kaduom, koji je moj jako dobar prijatelj, o Zvezdi. Rekao mi je da je ovo odličan klub sa bogatom isorijom, sa veoma vatrenim navijačima i odličnom atmosferom.







Sve se to pokazalo kao tačno i izuzetno sam zadovoljan u Zvezdi. Zato imam još jedan motiv više da se dokažem u domaćem šampionatu i u Ligi Evrope", rekao je Rikardinjo.

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.