Izvor: Vesti-online.com, 10.Dec.2014, 00:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zvezda uterala strah kladionicama
Odbrojavanje do spektakla je počelo. Na noge Crvenoj zvezdi u petak od 19 časova u "Kombank areni" stiže bratski Olimpijakos. Zanimljivo, iako su gosti iz Pireja mnogo renomiraniji klub koji je dva puta u poslednje tri sezone bio šampion Evrope, beogradski crveno-beli su favoriti na kladionicama.
Najpoznatije svetske kladionice daju malu prednost Crvenoj zvezdi. Dobre igre i ubedljive pobede izabranika Dejana >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Radonjića u prethodnim susretima u "Kombank areni" sa Galatasarejem i Valensijom uterale su strah bukmejkerima. Kvota na pobedu Crvene zvezde kreću se od 1,74 do 1,88, dok se trijumf Olimpijakosa kreće od 1,88 do 2,10.
I domaće kladionice daju malu prednost beogradskim crveno-belima. Verovatno su na to uticale povrede Printezisa i Lodžeskog, kojih neće biti u "Areni", ali imena Spanulisa, Slukasa, Petveja, Darnstona, Lafajeta i ostalih zvezdi kluba iz Pireja sigurno su za strahopoštovanje. Međutim, pita se i Zvezda i njene vedete, pre svih Markus Vilijams i Boban Marjanović, koji blistaju na startu sezone.
Nastavak na Vesti-online.com...













