Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 01.Avg.2020, 15:59

Zvezda ubedljiva protiv Novog Pazara na startu sezone

Fudbaleri Crvene zvezde uspešno su započeli novu sezonu, pošto su večeras na startu Superlige savladali Novi Pazar 3:0 (2:0).
Strelci za crveno-bele bili su Srđan Spiridonović u 8. minutu, posle sjajnog prodora i asistencije Aleksandra Kataija, zatim Mirko Ivanić u 13. iz penala i Miloš Vulić u 81. minutu iz slobodnog udarca.
Priliku da debituju u crveno-belom dresu na zvaničnim utakmicama dobili su Strahinja Eraković, štoper i dete kluba, kao i Srđan Spiridonović, prva akvizicija iz letnjeg prelaznog roka. U skladu sa novim pravilima FSS-a da meč moraju da počnu dvojica fudbalera rođenih posle 1. januara 1999. godine, Stanković se odlučio da sem Erakovića, startuje i Veljko Nikolić. Na klupi...

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...