Zvezda u nadoknadi vremena do pobede nad Zemunom

Izvor: Beta, 07.Okt.2018, 15:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas u gostima Zemun sa 2:1 u poslednjoj utakmici 11. kola Super lige Srbije.Crveno-beli su na gostovanju u Zemunu do trijumfa došli posle preokreta, golovima u sudijskoj nadoknadi vremena prvog, odnosno drugog poluvremena.Zemun je poveo pogotkom Nikole Stojkovića u 10. minutu. Filip Kukuličić probio je po desnoj strani, odakle je centrirao na pet metara, a brži i spretniji od Miloša Degeneka bio je Stojković koji je "ćušnuo" iza Milana Borjana.Zvezda je u 22. minutu imala odličnu priliku da dodje do izjednačenja, medjutim, Lorenco Ebisilio je pogodio stativu iz jedanaesterca, koji je minut ranije skrivio Miljan Vukadinović nad Dejanom Joveljićem.U poslednjim trenucima prvog dela igre Zvezda je došla do izjednačenja. Jovančić je "zalomio" u kaznenom prostoru, te odložio loptu na desni bok za Filipa Stojkovića koji je uputio centaršut na pet metara, gde je ona pogodila Cvetkovića, a na nju je natrčao Dejan Joveljić i postigao svoj drugi gol u Super ligi ove sezone.U drugom delu meča Zvezda je imala inicijativu, ali nikako nije uspevala da dodje do prave prilike pred golom rivala.Situacija se ipak promenila u sudijskoj nadoknadi vremena kada je Marko Marin posle dobrog proigravanja Ričmonda Boaćija, savladao golmana Zemuna i tako postavio konačan rezutat.Zvezda je ...
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda