Zvezda u Sloveniji tokom pauze

Izvor: Vesti-online.com, 02.Okt.2017, 17:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvezda u Sloveniji tokom pauze

Fudbaleri Crvene zvezde odradiće ciklus mini-priprema pred nastavak sezone.

Reprezentativnu pauzu fudbaleri Crvene zvezde iskoristiće da se dodatno pripreme. Od srede, 4. oktobra, pa do nedelje, 8. oktobra, ekipa Vladana Milojevića boraviće u Sloveniji, na dobro poznatoj destinaciji u Termama Čatež. Fudbaleri Crvene zvezde pokušaće da se dodatno uigraju i pripreme u mestu koje pruža odlične uslove za kvalitetan trening ali i relaksaciju.

Prvenstvena pauza >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << za crveno-bele trajaće nešto kraće jer će Crvena zvezda 11. oktobra odigrati svoju utakmicu šesnaestine finala Kupa Srbije protiv Dinama iz Vranja, i to na stadionu "Rajko Mitić".

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.