Zvezda u Gračanici - Pobedila je humanost!

Izvor: Sportske.net, 04.Maj.2015, 19:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvezda u Gračanici - Pobedila je humanost!

Svoju današnju posetu Gračanici fudbaleri Crvene zvezde su zaokružili i pobedom u prijateljskoj utakmici protiv domaćeg tima.

Današnja utakmica je imala humanitarni karakter, jer će sav prihod od prodatih ulazinica biti uplaćen porodilištu u Gračanici.

A Zvezdin dolazak je izazvao veliko interesovanje, pa je utakmici prisustvovalo oko 4.000 gledalaca na stadionu, koji od danas nosi >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << ime Dragana Džajića, legende Crvene zvezde i našeg fudbala.

Rezultat utakmice je danas bio u drugom planu, a Zvezda je, naravno, opravdala očekivanja svojih brojnih navijača, savladavši domaćina sa 4-0.

Prva dva pogotka za crveno-bele postigao je talentovani Nemanja Ivanović, a na 3-0 povisio je Nenad Gavrić u finišu prvog poluvremena.

Konačan rezultat postavio je Lazar Trifunčić u petom minutu drugog poluvremena - 4:0.

Zvezdina pobeda mogla je da bude i ubedljivija, ali se na golu ekipe Gračanice istakao Andrija Jovanović.

Tokom meča, domaća publika je skandirala ime Dimitrija Popovića, mladog fudbalera iz Gračanice koji je ubijen 2005. godne, kao i ime Marka Ivkovića, navijača Crvene zvezde koji je jesenas stradao u Istanbulu.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.