Zvezda sigurna protiv Voždovca za nastavak pobedničkog niza

Izvor: Beta, 13.Avg.2022, 23:08

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras na svom terenu ekipu Voždovca sa 4:0, u utakmici šestog kola Super lige Srbije.Izabranici Dejana Stankovića zadržali su maksimalan učinak u domaćem šampionatu i prvi su na tabeli sa 15 osvojenih bodova iz pet utakmica.Na drugoj strani, Voždovac je doživeo drugi poraz i sa osam osvojenih bodova iz šest mečeva zauzima osmo mesto na tabeli.Crveno-belima je bilo potrebno samo osam minuta da reše pitanje pobednika na ovom meču. Prvo je mrežu Voždovca zatresao Aleksandar Pešić u trećem minutu, a već u osmom minutu Osman Bukari je duplirao prednost domaće ekipe.Pobedu Zvezde pred nešto više od 9.000 navijača na stadionu "Rajko Mitić" potvrdili su El Fardu Ben u 84. i Mirko Ivanić, koji je posle tri asistencije, u 88. minutu savladao golmana gostujućeg tima.Fudbaleri Crvene zvezde bi u narednom kolu Super lige Srbije trebalo da gostuju Čukaričkom, ali će ta utakmica po navodima medija biti odložena zbog meča protiv Makabija iz Haife u plej-ofu kvalifikacija za Ligu šampiona.Voždovac će u sedmom kolu domaćeg šampionata dočekati Kolubaru.

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.