Zvezda savladala Čukarički za pposlavu jesenje titule

Izvor: RTS, 15.Dec.2019, 17:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crveno beli su na stadionu „Rajko Mitić" pobedom nad gradskim rivalom Čukaričkim proslavili jesenju titulu i preboleli poraz u Pireju i ispadanje iz Lige šampiona.
>> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << />Zvezda je povela već u drugom minutu kada je na asistenciju Marka Gobeljića visoki štoper Nemanja Milunović glavom savladao golmana gostujuće ekipe.
Čukarički je do izjednačenja stigao u 24. minutu fantastičnim golom Luke Stojanovića sa centra terena preko loše postavljenog golmana Zvezde Milana Borjana.
Novo vođstvo crveno-belima doneo je Milan Pavkov u 72. minutu kada je, nakon novog centaršuta i asistencije, nadvisio odbranu Čukaričkog i udarcem glavom matirao golmana Đorđa Petrovića.
Konačan rezulat postavio je Aleksa Vukanović u 88. minutu.
Crvena zvezda je jesenji deo sezone u Superligi završila na prvom mestu sa 55 bodova.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda